کشف جسد نوزاد ۳ ماهه در رودخانه دز

به گزارش نسیم شوش به نقل ازخبرنگار واحد خبري سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري دزفول : جسد نوزاد سه ماهه اي توسط آتش نشانان در رودخانه دز کشف شد.

وي در اين باره گفت : صبح امروز شنبه مورخ ۳۰ خرداد ماه پس از تماسي در ساعت از سوي کلانتري شماره ۱۴ دزفول با سامانه ۱۲۵ اين سازمان و گزارش غرق شدن يک کودک سه ماهه در روخانه دز اکيپي از آتش نشانان توسط فرماندهي عمليات از ايستگاه شماره ۲ به محل گزارش شده واقع در پايين دست منطقه تفريحي علي کله (استخر بانوان) فرستاده شد.

خبرها حاکي است: اين کودک سه ماهه  به همراه پدر و مادر و يک دختر حدودا ۶ ساله اهل قم، شب گذشته در حالي که در کنار رودخانه خواب بودند و به گفته والدينش غلطيدن نوزاد در خواب باعث شد تا وي به درون رودخانه بيفتد اما متاسفانه ساعاتي بعد پدرو مادر اين خانواده متوجه نبودن فرزندشان ميشوند که پس از اطلاع رساني به پست امدادي هلال احمر مستقر در علي کله و همچنين نيروي انتظامي مراتب به سازمان آتش نشاني گزارش داده شد که در ساعت ۶:۵۳ دقيقه جسد نووزاد به کمک نيروهاي هلال احمر و آتش نشاني کشف و از رودخانه بيرون آورده شد.

خبرنگار ۱۲۵ تصريح کرد : نوزاد سه ماهه صالح . ش نام داشت که جسد وي به سازمان باغ بهشت تحويل داده شد . همچنين در مورد چگونگي رخ دادن اين حادثه والدين اين نوزاد به همراه نيروي انتظامي براي تکميل پرونده به کلانتري منتقل شدند.

با غرق شدن این نوزاد در رودخانه دز شمار غرق شدگان این رودخانه از ابتدای امسال تا کنون به پنج تن رسیدند طبق اعلام سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول پارسال ۲۲ نفر در رودخانه دز غرق شدند

درباره نویسنده

388مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 اخبار شوش. محفوظ است.
ساخته شده توسط گروه طراحی بیست دیزاین
طراحی و کدنویسی بیست دیزاین