خطیب جمعه شوش:شکست مفتضحانه رژیم آل سعود به دنیا اثبات شد

خطیب جمعه شوش:شکست مفتضحانه رژیم آل سعود به دنیا اثبات شد

دزفول-ایرنا- امام جمعه موقت شوش گفت:شکست مفتضحانه رژیم آل سعود و حامیان بی ‏سروپای این رژیم به اثبات رسید.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام عبدالرزاق عفری در خطبه های نماز جمعه این هفته شوش استقامت ۲۷ روزه مردم یمن در زیر بمباران را نصرت الهی دانست و تاکید کرد: به زودی مردم مسلمان و آزاد اندیش یمن به پیروزی نهایی خواهند رسید.

وی گفت: آل سعود به رغم خسارت های سنگینی که به کشور و مردم این کشور وارد آورد موجب اتحاد و یکپارچگی مردم شد و در حال حاضر همه یمنی ها به انصار الله پیوستند.

وی افزود: مردم یمن به همت مقاومت جانانه خود برنده اصلی این تجاوز آشکار و نابرابر آل سعود هستند زیرا آنها زندگی با عزت را بر تسلیم مقابل متجاوز ترجیح دادند.

وی بااشاره به این که آل سعود با حمایت برخی کشورهای منطقه گمان داشتند که می توانند خیزش انقلابی مردم یمن را با این لشکرکشی وکشتار مردم بی گناه متوقف کنند اما هرگز به این نیت خود نرسیدند.

وی افزود: این تجاوز وحشایه ماهیت آل سعود و وابستگی آنها را به رژیم صهیونیستی برای همه کشورهای آزادی خواه دنیا نشان داد.

امام جمعه موقت شوش در ادامه با تبریک به مناسبت روز شورا و هفته شهر و شهروند گفت: شوراها نقش بزرگی در جهت رشد و شکوفایی شهر ، بخش و روستا می توانند ایفا کنند.

وی با بیان اینکه حضور و فعالیت در نهاد شورا باید با تخصص و تعهد افراد همراه باشد افزود: فکر ، ایده و برنامه ریزی صحیح و همکاری با دهیاران ، بخشداران و شهرداران می تواند گره گشای بسیاری از مشکلات باشد.

حجت الاسلام عفری ادامه داد: اعضای شوراهای اسلامی در هر شهر و روستایی که فعالیت می کنند باید امور اصلی خود را به دور از هرگونه حاشیه و اختلاف پی بگیرند.

وی خواستاررسیدگی به مشکلات حاشیه شهر بویژه مناطق وهب ودوار شد.

درباره نویسنده

1270مطلب نوشته است .

3 Comments on “خطیب جمعه شوش:شکست مفتضحانه رژیم آل سعود به دنیا اثبات شد”

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 اخبار شوش. محفوظ است.
ساخته شده توسط گروه طراحی بیست دیزاین
طراحی و کدنویسی بیست دیزاین