تشییع اولین شهید مدافع حرم حضرت زینب (س) شهرستان شوش

فرماندار شهرستان شوش با اشاره به مراسم استقبال و تشییع اولین شهید مدافع حرم این شهرستان، شهید سرافراز سروان پاسدار احمد حیاری در روز ۸ شهریور گفت: تمامی ظرفیت های موجود شهرستان در جهت استقبال وتشییع این شهید به کار گرفته خواهد شد.

به گزارش نسیم شوش به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوش “رضانجاتی” فرماندار این شهرستان در جلسه ی ستاد هماهنگی و برنامه ریزی استقبال از پیکر اولین مدافع حرم حضرت زینب (س) شهرستان، سروان پاسدار شهید احمد حیاری که در سالن اجتماعات این فرمانداری برگزار شد، گفت: شهید احمد حیاری فرمانده ی گردان امام حسین (ع) شهرستان شوش بود که در شهر لازقیه ی سوریه در حین عملیات به درجه ی رفیع شهادت نائل آمد.

وی از بسیج تمامی امکانات در جهت استقبال از این شهید سرافراز خبر داد گفت: ۳ کمیته ی انتظامی و ترافیکی، اطلاع رسانی وتبلیغات و همچنین کمیته ی پشتیبانی در این خصوص تشکیل گردیده است.

“نجاتی” با تاکید بر اینکه مراسم تشییع این شهید گلگون کفن باید با شکوه زاید الوصفی برگزار شود، اظهارداشت: باید فضای تاثیرگذار معنوی در شهر ایجاد و حال و هوای شهرستان به سمت فرهنگ ایثار و شهادت سوق داده شود.

وی گفت: باید از ظرفیت هیئت های مذهبی، صدا و سیما، رسانه ها و فضای مجازی در جهت برگزاری هرچه بهتر این مراسم استفاده شود.

فرماندار شهرستان شوش خواستار حضور کلیه ی اقشار مردم شهید پرور شهرستان، سادات، شیوخ، سران عشایر و قبایل و معتمدین در جهت استقبال و تشییع پیکر این پاسدار مدافع حرم حضرت زینب(س) شد.

گفتنی است: پیکر شهید احمد حیاری در روز یک شنبه هشتم شهریورراس ساعت ۸:۳۰ صبح از مقابل بنیاد شهید و ایثارگران شهرستان شوش تشییع خواهد شد.

 

 

تشییع اولین شهید مدافع حرم حضرت زینب (س) شهرستان شوش

درباره نویسنده

1270مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 اخبار شوش. محفوظ است.
ساخته شده توسط گروه طراحی بیست دیزاین
طراحی و کدنویسی بیست دیزاین