تمرین دوشنبه پرسپولیس شوش برگزار شد/ بازیکنان روحیه و انگیزه تمرین کردن نداشتند

تمرین دوشنبه پرسپولیس شوش برگزار شد/ بازیکنان روحیه و انگیزه تمرین کردن نداشتند

pic۲۰۱۶۰۷۱۲۰۲۵۲۳۵

تیم فوتبال پرسپولیس شوش، امروز دومین روز تمرینات خود را در شرایط متفاوتی آغاز کرد.

تیم فوتبال پرسپولیس شوش که تنها نماینده فوتبال شهرستان شوش است. پس از قهرمانی در لیگ برتر استان خوزستان، به مسابقات لیگ دسته سوم کشور راه یافت.که پس از استراحت ۴ ماهه بازیکنان دوباره تمرینات این تیم از سر گرفته شد.

تیم تحولاتی در سطح مدیریتی و کادر فنی خود داشته است و بعداز ظهر دیروز دوشنبه ۲۰ تیر ماه در حالی تمرینات آماده‌سازی خود را برای دومین بار استارت زدند که سرمربی جدید این تیم آقای هادی حسن زاده ناظر بر تمرینات تیم بود.

در بحث به خدمت گرفتن بازیکن جدید به تیم، متاسفانه هنوز بازیکن جدیدی به این تیم اضافه نشده است. البته مسئولان این تیم شوشی در حال تست گیری از چند بازیکن هستند که در صورت تایید به تیم اضافه خواهند شد.

سعید زبیدی موسس این باشگاه در گفتگو با خبرنگار نسیم شوش از مشکلات عدیده تیم گفتند: ما با هزینه های شخصی تیم را مدیریت میکنیم و به همین دلیل مشکلات بسیاری داریم.
یکی از مشکلات؛ ما قادر به پرداخت هزینه های ورودی تیم به لیگ دسته سه نیستیم و این مسئله بسیار نگران کننده برای من و دیگر مدیران باشگاه بوده است.
تیم در حالی تمرینات خود را شروع کرده است که از کمترین امکانات ممکن هم برخوردار نیست و بازیکنان حتی لباس تمرین ندارند!

زبیدی ادامه دادند؛ اگر نتوانستیم پول ورودی تیم را تهیه کنیم پیشنهاداتی از شهرهای همجوار داریم که احتمال دارد تیم را به یکی از این شهرستانها واگذار کنیم. اما از نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی انتظار کمک و همکاری را داریم تا مجبور به واگذاری به دلایل مشکلات مالی نباشیم.

زبیدی خاطرنشان کردند؛ از دست مسئولین دلخور هستیم و اگر این تیم واگذار شد ، بعدا نگویید که چرا تیم را واگذار کردید!

وظیفه خودم دانستم که مشکلات مالی تیم را اطلاع بدم که فردا رسانه های شهرستان،مسئولین و مردم از این واگذاری گله مند نشوند.

به گزارش نسیم شوش ، تیم فوتبال پرسپولیس شوش یکی از افتخارات ورزشی بزرگ شهرستان است و مردم و علاقمندان به ورزش خواهان حمایت مسئولین بخصوص نماینده شهرستان شوش در مجلس شورای اسلامی از این باشگاه هستند.
لازم به ذکر است که پنجشنبه ۲۴ تیرماه تیم فوتبال پرسپولیس شوش کاپ قهرمانی را در سالن سینمای شهرک نفت اهواز از دستان ریاست فدراسیون فوتبال کشور ” مهدی تاج ” دریافت خواهند کرد.

 

درباره نویسنده

1270مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 اخبار شوش. محفوظ است.
ساخته شده توسط گروه طراحی بیست دیزاین
طراحی و کدنویسی بیست دیزاین