مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، با صدور پیامی فرارسیدن هفته تعاون( ۱۳تا ۱۹ شهریور) را به تعاونگران استان تبریک گفت

 

تعاونوا علی البر و التقوی
“تعاون” در اسلام جایگاه ویژه و ارزنده ای دارد و همواره بر لزوم کمک به هم نوع، همکاری در کارهای نیک و یاری نیازمندان تاکید شده است. همچنین امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری درباره اهمیت “تعاون” بیانات ارزشمندی ایراد کرده اند که نشانگر نقش و جایگاه مهم و کلیدی “تعاون” در جامعه است.
با عنایت به کلام ارزشمند مقام عظمای ولایت که می فرمایند:” من به تعاون اعتقاد دارم. تعاون، چشمه ی جوشان اشتغال است.” بی شک برای رسیدن به عدالت اجتماعی و اقتصادی از جمله موفقیت در اقتصاد مقاومتی، بهترین و ارزان ترین راه کار، ایمان و اعتقاد دست اندرکاران دولت خدمتگزار به تعاون و حمایت از بخش تعاونی است. چرا که تعاونی، به عنوان دومین بخش اقتصادی جمهوری اسلامی ایران در کنار بخش های دولتی و خصوصی در توسعه اقتصادى و اجتماعى کشور نقش سازنده ای داشته و دارد.
تعاونی، تنها بخش مردمی کشور است که در میدان کار و تولید و افزایش سطح درآمد و ایجاد همدلی و همکاری در جامعه مؤثر بوده است.
دولت تدبیر و امید اگرچه در تجلی روح تعاون در جامعه کوشش کرده است، اما برای مردمی کردن اقتصاد مقاومتی، لازم است بخش تعاونی- که در توسعه و تحکیم مشارکت و تعاون عمومی بین همه مردم نقش اساسی دارد- بیش از پیش مورد توجه و حمایت قرار گیرد.
این جانب فرارسیدن هفته تعاون را به تعاونگران عزیز استان- که در راه توسعه بخش تعاونی، شکوفایی اقتصاد و رفاه حال مردم تلاش و فداکاری می کنند- تبریک می گویم و از خداوند متعال تندرستی و سعادت انان و خانواده های محترم را از درگاه خداوند متعال خواستارم. امیدوارم در این هفته و دیگر هفته ها برای توسعه فرهنگ تعاون و ایجاد اشتغال و سازندگی و خودباوری از هیچ تلاشی دریغ نکنیم تا برکات خداوند بیش از بیش بر تعاونگران خدمتگزار نازل شود. ان شاا…

درباره نویسنده

1270مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 اخبار شوش. محفوظ است.
ساخته شده توسط گروه طراحی بیست دیزاین
طراحی و کدنویسی بیست دیزاین