راه اندازی ستاد کمک به دانش آموزان نیازمند در شوش

 

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا رضا نجاتی در نشست شورای آموزش و پرورش این شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری شوش بر لزوم فراهم کردن زمینه و شرایط لازم برای تحصیل دانش آموزان تاکید کرد و افزود:باید به نحوی برنامه ریزی کرد تا حتی یک دانش آموز هم از تحصیل باز نماند.
وی افزود: با راه اندازی ستاد کمک به دانش آموزان نیازمند در شهرستان شوش کمک های اهدایی از سوی افراد خیر جمع آوری و نسبت به تهیه کیف و کفش ، پوشاک و لوازم التحریر برای دانش آموزان بی بضاعت اقدام می شود.
فرماندار شوش در ادامه نشست های شورای آموزش و پرورش را مهم ترین و شاخص ترین جلسات در شهرستان دانست و ادامه داد : هزینه در آموزش و پرورش سرمایه گذاری برای آینده کشور و یک سرمایه گذاری طولانی مدت در جهت شکوفایی دانش واستعداد دانش آموزان است.
نجاتی از آموزش و پرورش به عنوان رکن اصلی هرکشور و زمینه ساز توسعه و تحول درجامعه یاد کرد و گفت:آموزش و پرورش به عنوان زیرساخت سرمایه انسانی کشور محسوب می شود.
فرماندار شهرستان شوش گفت: آموزش و پرورش فعال و پویا در هر جامعه ای به رشد و شکوفایی آن جامعه منجر شده و زمینه ساز توسعه پایدار خواهد بود.
اواخر شهریورماه امسال و در قالب پروژه مهر نیز یکهزار و ۱۵۰ کیف مدرسه به ارزش ۴۹۰ میلیون ریال بین دانش آموزان نیازمند این شهرستان توزیع شد.
این تعداد کیف مدرسه از سوی کمیته امداد امام خمینی(ره) ، موسسه آموزشی قلم چی و آموزش و پرورش شوش تامین شده بود.
یکهزار و ۴۲۰ دانش آموز نیازمند از جمله حدود ۹۰۰ دانش آموز پسر در شهرستان شوش از کمک های افراد نیک اندیش ، کمیته امداد امام خمینی(ره) و سایر موسسه های خیریه بهره مند می باشند.
۲۴ هزار دانش آموز در مدارس شهرستان شوش تحصیل می کنند.

درباره نویسنده

1270مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 اخبار شوش. محفوظ است.
ساخته شده توسط گروه طراحی بیست دیزاین
طراحی و کدنویسی بیست دیزاین