دادستان شوش ،مدیران دولتی را از هر گونه تبلیغ انتخاباتی بر حذر داشت

دادستان عمومی و انقلاب شوش با برحذر داشتن مدیران دولتی از هر گونه تبلیغ انتخاباتی گفت:استفاده از امکانات و وسائل دولتی در تبلیغات انتخاباتی ممنوع است.

 

مصطفی نظری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مدیران دستگاه های دولتی در وقت اداری، حق هواداری از نامزدها و مشارکت در تبلیغات نامزدهای مورد نظر خود را ندارند.
وی با تاکید بر رعایت قانون در زمینه برگزاری انتخابات سالم و پرشور گفت: تبلیغات انتخاباتی در حال حاضر ممنوع است و مدیران با احترام به شخصیت حقوقی خود از شرکت در این نشست ها خودداری کنند.
دادستان شوش اظهار داشت: دستگاه قضایی با دقت نظر و با بی طرفی کامل تمام تخلفات انتخاباتی از سوی نامزدها و هواداران آن‌ها را رصد و به‌ صورت ویژه به تخلفات و جرائم انتخاباتی رسیدگی می‌‌کند.
نظری بیان داشت: استفاده از وسایل و سایر امکانات نهادها، شرکت‌های دولتی، موسسه های وابسته به دولت و شهرداری‌ها که از بودجه دولت به هر میزان استفاده می‌کنند همچنین در اختیار گذاشتن وسایل و امکانات به نفع یا علیه نامزدهای شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات ریاست جمهوری ممنوع است.
وی همچنین با بیان اینکه دستگاهای نظارتی فعالیت داوطلبان را رصد می‌کنند، گفت:پس از اعلام رسمی اسامی تائید صلاحیت شده نامزدهای شوراهای اسلامی شهر و روستا هیچ فردی حق ندارد از تریبون های عمومی علیه یک نامزد یا جریان خاصی تبلیغ کند و در صورت مشاهده طبق قانون عمل می شود.
پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ۲۹ اردیبهشت ماه در سراسر کشور برگزار می شود.

درباره نویسنده

1270مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 اخبار شوش. محفوظ است.
ساخته شده توسط گروه طراحی بیست دیزاین
طراحی و کدنویسی بیست دیزاین