اولین جلسه اتاق اصناف شهرستان شوش در سال ۹۶ برگزار شد

ظهر امروز یکشنبه ۱۷ اریبهشت ماه ۹۶ اولین جلسه اتاق اصناف شهرستان شوش با حضور اعضای هیئت مدیره و رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شوش برگزار شد.

 

رئیس اتاق اصناف “محمد میاحی” با تبریک ایام شعبانیه، به انتخابات پیش رو شورای شهر و روستا و ریاست جمهوری اشاره کرد و از اصناف برای حضور پای صندوق های رای دعوت کرد.

وی در ادامه به تشریح برنامه ها و اهداف اتاق اصناف در سال ۹۶ پرداخت و گفت: اولویت ما رسیدگی سریع به شکایت ها و انعکاس آن ها می باشد. اما از مهم ترین اهداف اتاق اصناف در سال ۹۶ خریداری زمین و ساخت شهرک برای شغل های پرزحمت (شغل های مزاحمت زا) است. که انتظار می رود دیگر نهادها و ادارات همکاری لازم را با ما داشته باشند تا بتوانیم یکی از معضلات و مشکلات اصناف و بخصوص مردم را حل کنیم.

میاحی در ادامه جلسه از پیگیری برای احداث صرافی مجاز در شهر شوش خبر داد و گفت: از آن جا که شوش یک شهر جهانی است و سالانه توریست های فراوانی وارد شهر ما میشوند ما به یک صرافی در این شهر احتیاج مبرم داریم تا بتوانیم هم مشکلات مسافران را حل کنیم هم برای شهر خود رونق اقتصادی بوجود آوریم، که ان شاءالله بصورت جدی به دنبال این مسئله خواهیم بود.

درباره نویسنده

1270مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 اخبار شوش. محفوظ است.
ساخته شده توسط گروه طراحی بیست دیزاین
طراحی و کدنویسی بیست دیزاین