صلاحیت ۱۵۷نامزد انتخابات شوراها در شوش تائید شد

فرماندار شهرستان شوش گفت:از مجموع ۱۷۷داوطلب انتخابات شوراهای اسلامی پنج شهر این شهرستان صلاحیت ۱۵۷نفر تایید شده است.

رضا نجاتی عصر سه شنبه در همایش دست اندر کاران برگزاری انتخابات این شهرستان با نامزدهای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر در تالار امور تربیتی شوش با اشاره به ثبت نام بیش از یکهزار و ۱۲۴ داوطلب در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان افزود:تاکنون ۲۹ داوطلب در مناطق روستایی و هفت داوطلب شهری از ورود به صحنه انتخابات انصراف داده اند.
وی گفت:تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه در ۱۶۱ روستا و پنج شهر این شهرستان فراهم شده است.
فرماندار شوش از نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا خواست ضمن مطالعه دقیق شرح وظایف و اختیارات شوراها، نسبت به حوزه عمل خود آگاهی کامل داشته باشند.
وی در ادامه برحفظ وحدت بین اقشار مختلف مردم تاکید کرد و گفت:کاندیداها با رعایت قانون ، اصول اخلاقی و پرهیز از هرگونه تهمت به دیگران با صداقت وارد صحنه رقابت شوند.
رییس ستاد انتخابات شهرستان شوش به کاندیداها توصیه کرد در تبلیغات خود ضمن معرفی برنامه ها ، وعده های خارج از قانون، غیر منطقی و خارج از حوزه کاری به مردم ندهند و عملکرد دیگران و خدمات انجام شده را نیز زیر سئوال نبرند.
وی گفت: وعده های داده شده به مردم باید صادقانه و بر اساس واقعیت باشد زیرا وعده های خارج از عرف و قانون خارج از شان و شخصیت مردم است.
فرماندار شهرستان شوش با تاکید بر برخورد با ستادهای انتخاباتی غیر مجاز گفت: کاندیدای تایید صلاحیت شده به منظور انجام تبلیغات، نشانی ستاد انتخاباتی و نیز مسئول ستاد را به فرمانداری اعلام تا مجوز لازم در این خصوص صادر شود.
وی با اشاره به اینکه هرگونه تخریب کاندیداها توسط کاندیدای رقیب و طرفداران وی در فضای مجازی ، قابل پیگیری قضایی است گفت: هیچ فردی حق تهمت زدن به نامزد رقیب را ندارد.
رییس ستاد انتخابات شهرستان شوش از شهرداران شهرستان خواست تا مکان هایی را جهت تبلیغات کاندیداها در سطح شهر آماده کنند.
وی گفت: ستاد انتخابات شهرستان شوش ضمن احترام به همه کاندیداها با هرگونه بی قانونی در انجام تبلیغات برخورد خواهد کرد.
پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با انتخابات ریاست جمهوری ۲۹ اردیبهشت ماه در سراسر کشور برگزار می شود.

درباره نویسنده

1270مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 اخبار شوش. محفوظ است.
ساخته شده توسط گروه طراحی بیست دیزاین
طراحی و کدنویسی بیست دیزاین