دستگيري سارق حرفه اي با ۱۲ فقره سرقت در شوش

فرمانده انتظامي شهرستان شوش از دستگيري یک سارق حرفه اي با ۱۲ فقره سرقت خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ “حميدرضابهاروند” توضيح داد: در پي وقوع چندين فقره سرقت با شگردهاي مشابه در حوزه کلانتري ۱۱ شوش، ماموران انتظامی رسيدگي به موضوع را به صورت ويژه در دستور کار قرار دادند.

وي افزود: ماموران اين کلانتري پس از انجام کارهاي تخصصی توانستند سارق حرفه اي را شناسايي و در يک عمليات غافلگيرانه وي را دستگير کنند.

فرمانده انتظامي شهرستان شوش با بيان اينکه متهم به منظور سير مراحل قانوني به دستگاه قضائي معرفي شده است، گفت: متهم در تحقیقات اوليه در کلانتري به ۱۲ فقره سرقت قطعات خودرو ومنزل اعتراف شده است.

سرهنگ بهاروند با بيان اينکه از تمام توان خود به منظور مقابله با سرقت استفاده خواهيم کرد، گفت: خوشبختانه با تلاش هاي شبانه روزي انجام شده آمار کشفيات سرقت در ابتداي سال نسبت به مدت مشابه سال قبل ۳۲درصد افزايش داشته است.

 

درباره نویسنده

388مطلب نوشته است .

One Comment on “دستگيري سارق حرفه اي با ۱۲ فقره سرقت در شوش”

  • امیر wrote on ۲۰ شهریور, ۱۳۹۶, ۱۹:۰۸

    اقای بهاروند از تلاشهاتون ممنونیم ما میتونیم شهری زیبا ن از لحاظ ظاهر بلکه از لحاظ امنیت داشته باشیم و این امنیت را مدیون شما هستیم چه خوب میشد اگه تمام تلاشتون رو برای جمع کردن مواد فروشها میکردین که امنیت رو از مردم گرفتن الان مواد فروشها بدون ترس دربین مردم و در جلوی چشم همه اقدام به مواد فروشی میکنن مکان هاشون هم مشخصه قسمت احمدآباد شوش ٖفلوجهٖ ابوذر غفاری جولانگاه مواد فروشان شدن ما مردم از شما که امنیت ما را تعمین میکنید برای تلاشهاتون سپاسگذاریم ولی تقاضای که از شما داریم این است که جوانهای ما در خطرن قلیون سراهای منطقه همه جولانگاه مواد فروشان هستن وفکرنکنم برای نیروی انتظامی سخت باشه مکان خرده فروشهای مواد رو پیدا کنن حتی دیده شده در مکانهای ذکر شده مواد را در منزل به فروش میرسانن تو خدا به داد مردم برسید ما امنیت فرزندانمان را از شما میخواهیم وانتظار داریم شهر زیبای شوش عاری از هرگونه مواد فروش بشود .با تشکر

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 اخبار شوش. محفوظ است.
ساخته شده توسط گروه طراحی بیست دیزاین
طراحی و کدنویسی بیست دیزاین