درخشش هنرجویان شوشی در مسابقات استانی مهارت

هجدهمین دوره مسابقات استانی ملی مهارت مرکز فنی ‌و ‌حرفه ای شوش در ۲ رشته قنادی و آشپزی در این شهرستان برگزار گردید.

 

حسن رضایی، رئیس فنی و حرفه‌ای شهرستان شوش با اشاره به برگزاری مرحله استانی هجدهمین دورهمسابقات ملی مهارت، همزمان با سراسر کشور در خوزستان بیان داشت: این مسابقات مهارت هر ساله در ۳ مرحله شهرستانی، استانی و ملی برگزار می گردد.

وی افزود: این مسابقات مهارت در ۲۴ رشته از قبیل:آجرچینی، رباتیک (تیمی ۲ نفره)، خیاطی ( فناوری مد)،قنادی (شیرینی پزی)، فناوری اتومبیل، آشپزی ، تبرید و تهویه، فناوری اطلاعات – مدیریت سیستم های تحت شبکه، فناوری طراحی گرافیک، مکاترونیک (تیمی ۲ نفره) ، طراحی مهندسی مکانیک، تراش CNC، فرز CNC، فناوری اطلاعات- راه کارهای نرم افزاری برای تجارت، جوشکاری، کاشی کاری دیوار و کف، الکترونیک، طراحی وب، تاسیسات الکتریکی، کنترل صنعتی برگزار شد.
رضایی اذعان کرد: نگار سعیدیان در رشته قنادی و بهاره نصرتی ایزدآبادی در رشته آشپزی کارآموزان شهرستان شوش بودند که مقام اول را کسب کردند.
رییس فنی و حرفه ای شوش اظهار داشت: همچنین مسابقات رشته‌های خیاطی و طراحی گرافیک به میزبانی اهواز برگزار شده که کارآموزان شوشی خانم معصومه محمدی در رشته خیاطی و خانم فردوس حجازی در رشته طراحی گرافیک، مقام سوم استانی را از آن خود کردند.
وی بیان کرد: جوانان، کارآموزان و آموزش دیدگان آموزش فنی و حرفه‌ای، هنرجویان آموزش و پرورش در رشته‌های کار و دانش، فنی و حرفه‌ای، دانشجویان آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای و کارگران واحدهای صنعتی و صنفی از ثبت نام کنندگان این دوره از مسابقات بودند.
وی افزود: برگزیدگان نهایی هجدهمین و نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت در چند رشته منتخب، به چهل و پنجمین مسابقات جهانی مهارت که در سال۲۰۱۹ در مسکو، روسیه برگزارمی شود پس از موفقیت در اردوی جهانی به مسابقات اعزام خواهند شد.
مسابقات مهارت هر ساله در ۳ مرحله شهرستانی، استانی و ملی برگزار می شود که مرحله استانی این دوره از مسابقات با حضور ۲۹۳ نفر در ۱۲ حوزه برگزار گردید.

درباره نویسنده

1270مطلب نوشته است .

One Comment on “درخشش هنرجویان شوشی در مسابقات استانی مهارت”

  • امیر تقی پور wrote on ۲۱ مرداد, ۱۳۹۶, ۱۷:۳۱

    مسابقات ۲۰۱۹ در مسکو نیست در کازان روسیه است. لطفا اصلاح کنید

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 اخبار شوش. محفوظ است.
ساخته شده توسط گروه طراحی بیست دیزاین
طراحی و کدنویسی بیست دیزاین