تشکیل کمیته عشایر برای ساماندهی مشکلات اجتماعی شهرستان شوش

نماینده مردم شوش با ارائه پیشنهاد و درخواست راه‌اندازی کمیته عشایر شوش، گفت: امروز اگر سران عشایر در مشکلات اجتماعی مانند جرم و جنایت‌ها ورود نکنند در آینده ممکن است‌‌ حل آن‌ها سخت یا غیرممکن باشد.

 

به گزارش نسیم شوش به نقل از فارس ،عصر امروز همایش اتحاد اقوام هم‌زمان با هفته وحدت با حضور آیت‌الله فرحانی عضو مجلس خبرگان، نماینده مردم شوش و جمعی از مسؤولین محلی در تالار قصر شوش دانیال (ع) برگزار شد.

سید راضی نوری نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی در این همایش ضمن قدردانی از برگزاری این همایش و حضور سران عشایر و اقوام در آن، عنوان کرد: در اسلام برتری هیچ قوم و نژادی بر دیگری صحیح نیست و جز بر مبنای تقوا هیچ انسانی بر دیگری فضیلت ندارد.

نوری بابیان اینکه سعادت ابدی انسان جز با مبعوث شدن پیامبر اکرم (ص) و جان‌فشانی‌های ائمه اطهار (ع) امکان‌پذیر نیست، اظهار کرد: ولایتمداری که پیامبر (ص) و ائمه اطهار (ع) تأکید بسیاری بر آن داشتند در این زمان نیز حرف اول را می‌زند، امروز نیز اتحاد و دستیابی به مطالبات قومیت‌ها جز با ولایت مداری امکان‌پذیر نیست.

وی با اشاره به ظرفیت اقوام و عشایر کشور، گفت: بدون شک اگر در مسائل و مشکلات موجود، این ذخایر انقلاب را دخیل نکنیم و از آن‌ها کمک‌ نگیریم به نتیجه مطلوب نمی‌رسیم.

نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی افزود: امروز اگر سران عشایر در مشکلات اجتماعی مانند جرم و جنایت‌ها ورود نکنند در آینده ممکن است‌‌ حل آن‌ها سخت یا غیرممکن باشد.

وی با اشاره با نقش نخبگان در توسعه شهر اظهار کرد: نخبگان باید دلسوزانه نظریات خود را در جهت پیشبرد توسعه شهرستان ارائه کنند.

نوری در پایان به مسؤولین شهرستان شوش پیشنهاد کرد به‌منظور ساماندهی مسائل و مشکلات این شهرستان، کمیته عشایر راه‌اندازی شود.

درباره نویسنده

1270مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 اخبار شوش. محفوظ است.
ساخته شده توسط گروه طراحی بیست دیزاین
طراحی و کدنویسی بیست دیزاین