پرسپولیس شوش تعقیب‌کننده جدی پرسپولیس دزفول در صدر جدول

هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های خوزستان با انجام هشت دیدار در شهرهای مختلف استان برگزار شد

هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال خوزستان با انجام هشت بازی به پایان رسید. در این هفته پرسپولیس نوین میانرود دزفول در مسجدسلیمان مقابل استقلال این شهر به پیروزی رسید تا همچنان در صدر جدول باقی بماند. پرسپولیس شوش در حساس‌ترین بازی هفته جنوب سوسنگرد را درشوش ۴ بر ۲ شکست داد تا به‌عنوان تعقیب‌کننده جدی پرسپولیس نوین دزفول در صدر جدول شناخته شود. دیگر تیم مدعی شهرداری بندر امام نیز با نتیجه پرگل سه بر دو شاهین‌شهر امام دزفول را پشت سر گذاشت تا به رده سوم جدول صعود کند.

پرسپولیس نوین میانرود دزفول در مسجدسلیمان با دو گل استقلال این شهر را شکست داد تا همچنان صدر جدول را در اختیار داشته باشد. شاگردان جواد دلگرم در تیم قرمز پوش میانرود دزفول که توپ و میدان را در اختیار داشتند در نیمه اول با گل زیبای حسنوند پیروزی به رختکن رفتند در نیمه دوم آبی پوشان مسجدسلیمان برای جبران گل خورده فشار را بر روی دروازه حریف بیشتر کردند اما قرمز پوشان دزفولی باز بازی را در دست گرفتند و در دقیقه ۸۵ با گل محمد امامی به برتری دو بر صفر دست پیدا کردند تا با ۳۲ امتیاز به‌تنهایی به صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های خوزستان تکیه بزنند.

در حساس‌ترین بازی هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های خوزستان تیم پرسپولیس شوش با ارائه یک بازی برتر و پرگل در خانه ۴ بر ۲ جنوب سوسنگرد را شکست داد و در فاصله ۲ امتیازی پرسپولیس نوین میانرود دزفول در رده دوم جدول قرار گرفت. شاگردان عبدالله جوکار در تیم پرسپولیس شوش که تیمی موفق نشان داده است با کسب ۳۰ امتیاز به رده دوم جدول صعود کرد، جنوب سوسنگرد نیز با ۲۹ امتیاز به مکان چهارم جدول رده‌بندی سقوط کرد.

شهرداری بندر امام در استادیوم شهر امام دزفول به مصاف تیم شاهین رفت که درنهایت شاگردان عباس حاجیان در تیم شهرداری موفق شدند با حساب سه بر دو حریف خودشان را شکست دهند و با کسب ۲۹ امتیاز به رده سوم جدول رده‌بندی صعود کنند. برای تیم شهرداری بندر امام سجاد جلالی، مرتضی نژاداحمد و علی صنگوری در این دیدار گل زنی کردند. دروازه‌بان تیم شهرداری با مهار یک ضربه پنالتی نقش مهمی در کسب پیروزی تیمش ایفا کرد.

استقلال نوین ماهشهر هم در خانه از ایرانمهر خرمشهر پذیرایی کرد و بازی با یک گل به سود ماهشهری‌ها به پایان رسید.

گل سه امتیازی این بازی را ناصر حیاتی برای استقلال نوین به ثمر رساند تا سه امتیاز ارزشمند را آبی پوشان دشت کنند و در جدول سیر صعودی داشته باشند. نماینده خرمشهر هم با این شکست به رده ششم جدول سقوط کرد.

در دیگر مسابقات هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال خوزستان تلاش آبی پوشان حمیدیه با آنزان ایذه به برتری سه بر یک این تیم ختم شد. آبی پوشان با گل‌های فلاح طرفی و حمزه سنگوری به سه امتیاز خانگی دست پیدا کردند تا به اوضاع خود در جدول سروسامان دهند.

در همین چارچوب مسابقات پرسپولیس ویس میزبان بهمئی رامهرمز بود که نماینده ویس موفق به کسب پیروزی با نتیجه دو بر یک شد تا روند رو به رشد خود را ادامه دهد. قرمز پوشان ویس با کسب سه امتیاز بازی با ۲۹ امتیاز به رده پنجم جدول رده‌بندی صعود کردند.

تیم بهمئی رامهرمز که با هدایت بهروز پاک‌نیت مربی جوان و بادانش استان گام به مسابقات گذاشت در ادامه به دلیل اختلاف با مدیرعامل این تیم از سمت خود کناره‌گیری کرد تا بالاخره بیژنی سکان هدایت این تیم را در دست گیرد.

امید اندیشه شوشتر در اولین تجربه حضور خود در لیگ برتر فوتبال خوزستان که از ابتدای لیگ، انتهای جدول را رها نکرده است این هفته هم تن به یک شکست دیگر داد. این تیم مقابل رخش اروند آبادان با نتیجه یک‌بر صفر در خانه مغلوب شد.

در آخرین دیدار هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال خوزستان شهباز شادگان که در قعر جدول جا خوش کرده است میزبان استقلال ویس بود که بازی با نتیجه دو بر یک به سود آبی پوشان ویس به پایان رسید. استقلال ویس بعد از ۹ هفته به پیروزی رسید و سه امتیاز بازی را به دست آورد.

به گزارش فارس در پایان رقابت‌های هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های خوزستان تیم فوتبال پرسپولیس نوین میانرود از دزفول با ۳۲ امتیاز عنوان نخست را به خود اختصاص داد. پرسپولیس شوش با ۳۰ امتیاز دوم شد. تیم‌های شهرداری بندر امام، جنوب سوسنگرد، پرسپولیس ویس و ایرانمهر خرمشهر با کسب ۲۹ امتیاز و تفاضل گل بهتر به ترتیب رده سوم تا ششم را در اختیار گرفتند. استقلال نوین ماهشهر با ۲۸ و شاهین‌شهر امام دزفول با ۲۵ امتیاز در مکان هفتم و هشتم ایستادند.

در نیمه دوم جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتبال خوزستان بهمنی رامهرمز، رخش اروند آبادان، استقلال ویس، آبی پوشان حمیدیه، استقلال مسجدسلیمان، آنزان نوین ایذه، امید اندیشه شوشتر و شهباز شادگان رتبه‌های نهم تا شانزدهم جدول رقابت‌های لیگ برتر فوتبال خوزستان را به خود اختصاص داده‌اند.

درباره نویسنده

1270مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 اخبار شوش. محفوظ است.
ساخته شده توسط گروه طراحی بیست دیزاین
طراحی و کدنویسی بیست دیزاین