مردم راه خود را از فرصت‌طلبان و اغتشاش‌گران جدا می‌دانند

نماینده مردم شوش در مجلس گفت: عده‌ای قلیل و فرصت طلب که دشمنی‌شان با اسلام و مذهب دیرینه و تمام نشدنی است.

سیدراضی نوری صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز با اشاره به تجمعات چند روز اخیر، ضمن منطقی و به‌جا دانستن مطالبات اقتصادی مردم اظهار کرد: هرگونه اغتشاش و آسیب به اموال عمومی، ریختن آب در آسیاب دشمن است.

وی با بیان اینکه مردم ایران مستحق داشتن یک شرایط معیشتی مناسب هستند، گفت: انتظارات مردم منطقی است زیرا در مملکتی زندگی می‌کنیم که ظرفیت‌های یک زندگی مطلوب را دارد.

نماینده مردم شوش در مجلس عنوان کرد: اگر اظهارنظرها و خواسته‌های مردم  از راه‌های قانونی نباشد، زمینه‌ساز سودجویی دشمنان خواهد بود.

نوری بیان کرد: ملت ایران همچنان واحد و یکپارچه به آرمان‌های نظام مقدس اسلامی پایبند هستند. عده‌ای قلیل و فرصت طلب که دشمنی‌شان با اسلام و مذهب دیرینه و تمام نشدنی است، دست در دست مزدوران همیشه فتنه گر به تضییع و آسیب به اموال عمومی پرداخته‌اند که ملت هوشیار ایران راه‌شان را از آنها جدا می‌دانند.

نائب رئیس مجمع نمایندگان خوزستان گفت: اعتراض شیوه خاص خود را دارد و اگر از مبادی درستش انجام گیرد، به نتیجه خواهد رسید اما اگر به اغتشاشات خیابانی کشیده شود، آب در آسیاب دشمن می‌ریزد.

وی افزود: امنیت و ثبات کشور را همین مردم ولایت‌مدار و پایبند به نظام و انقلاب رقم زده‌اند و قطعاً درصورت پیروی و عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری شاهد به حداقل رسیدن مشکلات خواهیم بود.

درباره نویسنده

1270مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 اخبار شوش. محفوظ است.
ساخته شده توسط گروه طراحی بیست دیزاین
طراحی و کدنویسی بیست دیزاین