تکمیل ضلع شمالی حرم حضرت دانیال (ع) تا پایان سال

نماینده شوش در مجلس گفت: ضلع شمالی حرم تقریبا رو به اتمام است و در روزهای آینده آماده استقبال از مسافران نوروزی و کاروان‌های راهیان نور می‌شود.

سید راضی نوری صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز، با اشاره به انجام بازدید از روند تکمیل طرح توسعه حرم حضرت دانیال نبی (ع)، اظهار کرد: ضلع شمالی حرم تقریبا رو به اتمام است و در روزهای آینده آماده استقبال از مسافران نوروزی و کاروان‌های راهیان نور می‌شود.

وی با بیان اینکه ضلع جنوبی حرم نیز در مراحل پایانی قرار دارد، افزود: مسئله تکمیل طرح توسعه حرم حضرت دانیال (ع) در نشست بررسی مشکلات شوش با حضور استاندار خوزستان مطرح شد و این پروژه در لیست تملک دارایی‌ها قرار گرفت.

وی با بیان اینکه برای استقبال از مسافران در روزهای آینده ساختمان عباسیه از صحن اصلی حرم برداشته می‌شود، عنوان کرد: ۵/۵ میلیارد تومان در سال آینده برای توسعه حرم و تملک منازل اطراف آن اختصاص یافته است.

به گزارش خبرگزاری فارس، طرح توسعه حرم دانیال‌نبی(ع) در شهریورماه سال ۹۳ کلنگ‌زنی شد.

این پروژه که در مساحت ۲ هزار و ۹۰۰ متر مربع و در دو طبقه، انجام می‌شود، قرار بود در مدت ۲۴ ماه توسط سازمان نوسازی وتجهیز مدارس استان خوزستان در ضلع شمالی وجنوبی آستان مقدس حضرت دانیال نبی (ع) اجرا شود.

درباره نویسنده

388مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 اخبار شوش. محفوظ است.
ساخته شده توسط گروه طراحی بیست دیزاین
طراحی و کدنویسی بیست دیزاین