اعتراض هنرمندان در خصوص بخش خصوصی تالار نیایش

جمعي از هنرمندان شهرستان شوش معترض به واگذاری تالار نیایش به بخش خصوصی، متن زیر را در فضای مجازی منتشر کردند.

نماينده محترم مجلس شوراي اسلامي جناب دكتر نوري ، فرماندار محترم شهرستان شوش جناب دكتر غزي ، مدير كل محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي استان خوزستان جناب دكتر جوروند ، معاونت محترم اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي خوزستان جناب اقاي چناني ، حراست محترم اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي خوزستان

احتراما اينجانبان جمعي از هنرمندان شهرستان شوش با توجه به دلسوزي ها و پيگيريهاي مستمر شما مسئولين محترم در زمينه اهميت و اولويت به مسئله بومي سازي در شهرستان شوش بر خود لازم دانستيم مطالبي را به سمع و نظر برسانيم .

وقتي صحبت از اشتغال مي شود بايد همه زمينه ها مورد توجه قرار گيرد ما جمعي از هنرمندان امروزه فعاليت هنريمان جنبه اقتصادي و اشتغال نيز دارد و بايد در اين شهرستان ظرفيتها و امكاناتي وجود داشته باشد تا بتوانيم ضمن خدمت به همشهريان عزيزمان به جنبه اقتصادي اين مسئله نيز دست يابيم .

اما متاسفانه تنها بستر فعاليت هنري ما فقط يك سالن با نام تالار نيايش بود كه بعد از خصوصي سازي مشكلات زيادي را برايمان بوجود اورد كه روند فعاليت هنري ما را متزلزل ساخت و متاسفانه مديريت بخش خصوصي كه غير بومي نيز مي باشد به هر شكل ممكني فشار هاي زيادي را از لحاظ مالي به ما مي آورد و انرژي مضاعف ما را از بين برده است .

زيرا وقتي به فكر اين مي افتيم كه مثلا فلان فعاليت هنري را انجام دهيم در ابتدا بايد تنها بستر فعاليتمان را از مديريت بخش خصوصي گدايي بكنيم كه در نهايت معلوم نيست كه ايا به نتيجه ميرسيم يا خير .

مطمئنا ادامه اين روند نه تنها به نفع بخش خصوصي نخواهد بود بلكه انرژي و هدف ما نيز متزلزل خواهد شد و روز به روز از فعاليتهاي هنري و فرهنگي ما كاسته خواهد شد و قطعا به ضرر فرهنگ و هنر شهر شوش خواهد بود .

لذا از شما مسئولين محترم و دلسوز خواهشمنديم نسبت به بومي سازي تنها بستر فعاليت فرهنگي و هنري ما در اين شهر با اينجانبان كمال همكاري و همياري و مساعدت عنايت فرماييد تا بتوانيم بيش از پيش در جهت پيشبرد اهداف فرهنگي و هنري شهرمان قدم برداريم چون اين روزها بجاي انديشيدن به پيشرفت فعاليتهاي هنري و فرهنگيمان بايد به فكر پر كردن جيب بخش خصوصي باشيم تا بتوانيم لحظاتي هر چند كوتاه در خدمت مردم شهرمان باشيم .

و همانگونه كه مستحضريد فعاليت هنري شهرمان نيز غير بومي شده است و مدير بخش خصوصي به هر شكلي در تلاش است كه به منافع شخصي خود برسد و اين اوخر متوجه شده ايم كه ايشان حتي به رياست محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شوش نيز بي اعتنا شده و هيچگونه همكاري با ايشان نميكند و كاملا نظام ديكتاتوري به خود گرفته است.

حالا چه كساني و چه اشخاصي پشت پرده پشتيبان اين شخص هستند كه ايشان هر رفتاري كه دوست دارد انجام مي دهد الله اعلم .

قبلا از حسن توجه و عنايت شما مسئولين محترم در حق هنرمندان هميشه مظلوم و محروم شهرستان شوش كمال تشكر و قدر داني را مينماييم .

من الله التوفيق جمعي از هنرمندان و فعالان فرهنگي

نمونه اي از برخورد زشت و وقيحانه بخش خصوصي و جلوگيري از ورود هنرمندان به تالار در تصوير زير 👇

درباره نویسنده

388مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 اخبار شوش. محفوظ است.
ساخته شده توسط گروه طراحی بیست دیزاین
طراحی و کدنویسی بیست دیزاین